Hakkında

Gitarnotasi.com Ne Yapar?

Gitarnotasi.com olarak elimizde bulunan eski veya yeni birçok müzik notasının paylaşımını amatör veya profesyonel olarak enstrüman ile ilgilenen insanlara faydalı olmak amaçlanmaktadır.

Paylaşılan Şarkı Notaları Hangi Enstrümanlara Hitap Eder?

Sitede paylaşılan notalar sadece gitar notaları olarak sınıflandırmamak gerekir. Sitemizde paylaşılan notalar keman, piyano, saz gibi birçok enstrümana hitap etmektedir.

Üye Olarak Elimdeki Notaları Göndermek İstiyorum, Ne Yapmam Gerek?

Siteye nota eklemek isteyenler için gitarnotasicom@gmail.com adresinde notaları bize mail atarak ulaştırabilir ve birçok müzisyene katkı sağlayabilirsiniz.

Telif Hakkı Kapsamı Hakkında Bilgilendirme

Sitemize bizim tarafımızdan eklenen içeriklerin herhangi bir telif hakkı bulunmamaktadır.Üyelerimizden gelen notaların da telif hakkına dahil olup olmadığı bizim bilgimiz dahilinde değildir.Telif hakkı kapsamında bulunan içerikleriniz için gitarnotasicom@gmail.com adresine mail atabilir ve içeriğin kaldırılma talebinde bulunabilirsiniz.

Enstrüman Çalmaya Yeni Başladım, Notaları Okuyamıyorum

Enstrüman çalmaya yeni başlayanlar için notaları okumak ilk etaplarda sıkıntı olabilir.Sizler için ayrı bir kategoriden notaların direk “do-re-mi” yazılışı şeklinde paylaşımlarımız devam edecektir.

Unutmayalım ki reklam gelirleriyle sitenin kendi masrafları sağlanmaktadır.Reklam engelleyicilerinizi kapalı tuttuğunuz için teşekkür ederiz.